İnstagram’dan İp Adresi Bulunur mu?

2 Likes Comment

Garip garip sorular gelmeye devam ediyor. Sanki IP adresini bulunca otomatikmen gidip evini bulacakmışlar gibi. Gelen sorular arasında insta ip adresi bulunur mu? instagram ip adresi bulma,instagram ip adresi tespiti nasıl yapılır gibi.

İnstagram’dan İp Adresi Bulunur mu?

  Tavsiye Yazı: Bilgisayardan İnstagrama Girme

İnternete giren her cihaz IP adresine sahiptir. GSM,TELEKOM ya da diğer tüm hizmetler kullanıcılarına IP adresleri verir. Bu  adresler 167.151.78.11  tarzındadır. IP=Internet Protocol demektir. İnstagram’da bir başka hesabın IP adresini bulamazsınız. İnstagram’da ancak şikayet edebilirsiniz ki o da pek uğraştırıcıdır çünkü Amerika merkezli olan İnstagram her şikayetle kolay kolay ilgilenmeyecektir.

Ancak hukuki olarak girişirseniz instagramdan şikayetçi oldugunuz kişi hakkında bilgiler alabilirsiniz. İnternetten instagram IP adresi bulma vb uygulamalar indirmeyin bunlar zararlı virüsler olurlar ancak, çünkü instagram ip adresi bulmak diye bir şey söz konusu değildir. eğer güvende olmak istiyorsanız instagramdan verilen her linke tıklamayın çünkü kişi sizi kendi kodladığı bir siteye yönlendirirse o site üzerinden ip adresinizi bulabilir.

Tavsiye Yazı  İnstagram Sola Kaydırma Çalışmıyor!

You might like

About the Author: kadir

22 yaşındayım,ismim Kadir. Sizlere faydalı olmak amacıyla paylaşımlar yapıyorum,diğer binlerce site gibi :) . \iletisim@sosyalhanem.com\

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir